Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowości w Śródmieściu

2010-03-25

Nowości w Śródmieściu

Wiosną ma się rozpocząć budowa nowoczesnego bloku mieszkalnego na pustym placu przy skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej i Namysłowskiej.

Wiosną ma się rozpocząć budowa nowoczesnego bloku mieszkalnego na pustym placu przy skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej i Namysłowskiej. Budynek będzie mieścił 200 mieszkań o powierzchni od 42 do 97 m kw. Prace budowlane mają trwać do 2012 r. – informuje „Gazeta Wrocławska”.

Obiekt zostanie wybudowany przez Echo Investment, deweloperską firmę z Kielc, której właścicielem jest jeden z najbogatszych Polaków, Michał Sołowow. Przedsiębiorstwo to planuje też inną inwestycję w mieście. Będzie to kompleks biurowo-hotelowo-parkingowy przy ulicy Swobodnej. W Śródmieściu będą też inne zmiany. Na Kleczowie, nad Odrą ma powstać wielkie osiedle Promenad Wrocławskich, którego budowa ma ruszyć jeszcze w tym roku. Mają powstać tutaj domy mieszkalne, hotel, biura i lokale usługowe. Założeniem inwestora – Vantage Development – są luksusowe apartamenty dla zamożnych oraz zwykłe mieszkania dla wrocławian. Najpierw wybudowany zostanie biurowiec, później kolejne obiekty. Osiedle powstanie na terenie dawnych Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego, na działce o powierzchni 15 hektarów. Budowa całego kompleksu zajmie kilka lat – czytamy dalej. Nie ruszyły jeszcze prace na terenie dawnego Browaru Piastowskiego. Miało tam powstać osiedle loftów, jednak inwestor, amerykańska firma Clairmont Global, z powodu kryzysu nie rozpoczęła budowy. Przedstawiciele przedsiębiorstwa zapewniają jednak, że nie wycofali się z inwestycji – donosi gazeta.
 
Wizerunek Śródmieścia poprawią nie tylko nowe inwestycje, lecz także program rewitalizacji Nadodrza, uwzględniający odnowę zabytkowych kamienic.
 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 14.03.2010 | 2010-03-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniadomy do kupieniamieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat Radomskidomy na sprzedaż powiat Ząbkowickimieszkania na sprzedaż gmina Czarniadomy na wynajem gmina Gryficemieszkania na sprzedaż w Fanianowiemieszkania na wynajem w Drogoszowiemieszkania na sprzedaż w Majdanie

Deweloperzy

);