Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowohuckie zmagania

2011-09-16

Nowohuckie zmagania

Ponad czterdzieści zespołów projektowych weźmie udział w konkursie na koncepcję rewitalizacji Alei Róż i Placu Centralnego.

W konkursie na koncepcję rewitalizacji Alei Róż i Placu Centralnego w Nowej Hucie zorganizowanym przez Wydział Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Krakowa, wezmą udział 42 zespoły projektowe. Uczestnicy rywalizacji będą opracowywać architektoniczno-urbanistyczny oraz ideowy projekt rewitalizacji przestrzeni publicznej w obrębie wyznaczonego terenu.

Celem przedsięwzięcia jest wprowadzenie świeżego spojrzenia na kształtowanie oraz funkcjonowanie przestrzeni publicznej historycznego centrum Nowej Huty. Przedmiotem konkursu są także elewacje budynków w jej otoczeniu.

Prace konkursowe zostaną wykorzystane dla potrzeb Lokalnego Programu Rewitalizacji najstarszej części Nowej Huty. Zwycięzcę konkursu, który otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 40 tys. zł, poznamy 25 listopada.

Źródło: KRN.pl | 2011-09-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Żarskilokale użytkowe na wynajem powiat Ciechanowskimieszkania na sprzedaż gmina M. Gdyniadomy na sprzedaż gmina Suszecdomy na sprzedaż w Hutadomy na wynajem w Wiatowicachdomy na sprzedaż w Witkowie

Deweloperzy

);