Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowohuckie zmagania

2011-09-16

Nowohuckie zmagania

Ponad czterdzieści zespołów projektowych weźmie udział w konkursie na koncepcję rewitalizacji Alei Róż i Placu Centralnego.

W konkursie na koncepcję rewitalizacji Alei Róż i Placu Centralnego w Nowej Hucie zorganizowanym przez Wydział Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Krakowa, wezmą udział 42 zespoły projektowe. Uczestnicy rywalizacji będą opracowywać architektoniczno-urbanistyczny oraz ideowy projekt rewitalizacji przestrzeni publicznej w obrębie wyznaczonego terenu.

Celem przedsięwzięcia jest wprowadzenie świeżego spojrzenia na kształtowanie oraz funkcjonowanie przestrzeni publicznej historycznego centrum Nowej Huty. Przedmiotem konkursu są także elewacje budynków w jej otoczeniu.

Prace konkursowe zostaną wykorzystane dla potrzeb Lokalnego Programu Rewitalizacji najstarszej części Nowej Huty. Zwycięzcę konkursu, który otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 40 tys. zł, poznamy 25 listopada.

Źródło: KRN.pl | 2011-09-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadziałki na wynajemdziałki do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Sierpeckimieszkania na sprzedaż powiat Biłgorajskimieszkania na sprzedaż gmina Stary Dzikówdomy na sprzedaż gmina Jarocindomy na wynajem w Szemrowicachmieszkania na wynajem w Błoniachmieszkania na sprzedaż w Sielcu

Deweloperzy

);