Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe rondo w Brzesku

2010-03-09

Nowe rondo w Brzesku

W Brzesku na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 768 z drogami gminnymi: ul. Szczepanowską i Okulickiego, powstanie nowe rondo.

W Brzesku na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 768 z drogami gminnymi: ul. Szczepanowską i Okulickiego, powstanie nowe rondo – podaje Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie. Ma ono nie tylko poprawić bezpieczeństwo, ale także wyeliminować korki i usprawnić ruch w tym miejscu.

W ramach inwestycji powstanie skrzyżowanie typu małe rondo, średnica zewnętrzna jezdni ronda wyniesie 32 m. Zostanie położona nowa nawierzchnia dróg i pojawią się nowe chodniki. Budowa tego ronda to końcowa część inwestycji, która rozpoczęła się dwa lata temu – czytamy.
 
 
 

 

Źródło: Malopolska.uw.gov.pl 05.03.2010 | 2010-03-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażdziałki na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Bialskilokale użytkowe na wynajem powiat Grójeckilokale użytkowe na wynajem gmina Damasławekmieszkania na sprzedaż gmina Wierzchlasmieszkania na wynajem w Wejdykachmieszkania na sprzedaż w Ożańskudomy na wynajem w Niwkach

Deweloperzy

);