Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe rondo na Patriotów

2009-11-04

Nowe rondo na Patriotów

Na skrzyżowaniu ulicy Patriotów z Izbicką powstanie rondo. Zarząd Remontów i Konserwacji Dróg planuje rozpoczęcie budowy jeszcze w grudniu tego roku.

Na skrzyżowaniu ulicy Patriotów z Izbicką powstanie rondo – donosi „Życie Warszawy”. Jak czytamy dalej, Zarząd Remontów i Konserwacji Dróg planuje rozpoczęcie budowy ronda jeszcze w grudniu tego roku. Skrzyżowanie to już od dłuższego czasu. uznawane jest za niebezpieczne.

Dochodzi tam do częstych kolizji i wielu wypadków. Przy przejeździe kolejowym kierowcy wymuszają pierwszeństwo i wjeżdżają na jezdnię z podporządkowanej ulicy – podaje „Życie Warszawy”. Po drugiej stronie torów rondo istnieje już od dawna. Marcin Gałuszko (TVP Warszawa) informuje, że budowa ronda ma się zakończyć na wiosnę przyszłego roku.

 

Źródło: „Życie Warszawy” 1.11.2009 | 2009-11-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniakamienice na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Ostrowieckimieszkania na sprzedaż powiat Zgorzeleckidomy na sprzedaż gmina Rejowiec Fabrycznydomy na wynajem gmina Jordanówmieszkania na wynajem w Chropy-Koloniadomy na wynajem w Kruszynie Krajeńskimdomy na sprzedaż w Woli Lisowskiej

Deweloperzy

);