Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowe osiedle obok parku Skowroniego

2010-02-11

Nowe osiedle obok parku Skowroniego

Pomiędzy ulicą Ślężną, Brossa a Działkową, tuż obok parku Skowroniego, powstanie 115 mieszkań w trzech sześciokondygnacyjnych budynkach.

„Gazeta Wrocławska” informuje, że pomiędzy ulicą Ślężną, Brossa a Działkową, tuż obok parku Skowroniego, powstanie 115 mieszkań w trzech sześciokondygnacyjnych budynkach.

Robotnicy wejdą na plac budowy na przełomie marca i kwietnia. Inwestycja ma zostać zakończona rok później. Ceny na osiedlu Centauris zaczynają się od 6,4 tys. zł za m kw., a kończą na prawie 10 tys. Do wyboru są lokale od 28 do 156 m kw.
 

 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 8.02.2010 | 2010-02-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażhale i magazyny do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat M. Gliwicemieszkania na sprzedaż powiat Łowickimieszkania na sprzedaż gmina Wierzbicalokale użytkowe na sprzedaż gmina Słubicemieszkania na sprzedaż w Józefkowiemieszkania na wynajem w Sochachdomy na wynajem w Biesiadkach

Deweloperzy

);