Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowa szansa dla Pragi

2011-10-08

Nowa szansa dla Pragi

Dzięki II linii metra zaniedbana dotąd Praga doczeka się remontu.

Praga jest obszarem znajdującym się blisko Śródmieścia, a mimo to zaniedbanym. Jej zły stan jest widoczny m.in. w Nowej Pradze, gdzie niszczeje wiele zabytkowych kamienic.

Impulsem dla rozwoju dzielnicy ma być II linia metra. Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, planiści przewidują, że okolice stacji przy ul. Szwedzkiej rozwiną się w nowe centrum Pragi. W zabytkowej części ulicy mają powstać muzea, teatry, galerie. Planiści chcą, aby nowa zabudowa nawiązywała do zabytkowej. Ponadto powstał pomysł stworzenia szlaku spacerowego w głąb dzielnicy.

Budowa II linii metra w Pradze rozpocznie się w 2013 r., po ukończeniu odcinka specjalnego. Do 18 listopada natomiast, można zgłaszać do Urzędu Miasta uwagi dotyczące planów remontu dzielnicy.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 6.10.2011 | 2011-10-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęmieszkania na wynajem powiat Białobrzeskidomy na sprzedaż powiat Mogileńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Wieczfnia Kościelnadomy na wynajem gmina Tczewmieszkania na wynajem w Kątachmieszkania na sprzedaż w Koczwaradomy na wynajem w Księżyno-Kolonia

Deweloperzy

);