Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nowa hala targowa w Oświęcimiu

2008-11-03

Nowa hala targowa w Oświęcimiu

Za osiemnaście miesięcy w Oświęcimiu powstanie nowa hala targowa. Inwestycja ma pochłonąć 28 mln złotych. Rozpoczęcie prac zaplanowane jest na kwiecień przyszłego roku. Mają one potrwać 12 miesięcy.

Za osiemnaście miesięcy w Oświęcimiu powstanie nowa hala targowa. Inwestycja ma pochłonąć 28 mln złotych. Rozpoczęcie prac zaplanowane jest na kwiecień przyszłego roku. Mają one potrwać 12 miesięcy – podaje „Gazeta Krakowska”.
 
Prace nad odpowiednią dokumentacją dobiegają końca. Jest już pozwolenie na budowę, a także tzw. studium wykonalności, na którego przygotowanie małopolski magistrat przeznaczył 35 tys. złotych. Teraz należy wykonać biznesplan. Koszty budowy hali w ciągu ostatnich miesięcy bardzo wzrosły z powodu coraz wyższych cen materiałów budowlanych i wynagrodzeń. Dodatkowo po katastrofie w Katowicach zaostrzono wymogi bezpieczeństwa przy budowie podobnych obiektów – pisze dziennik.
 
Inwestorem dla tego przedsięwzięcia jest Zakład Usług Komunalnych w Oświęcimiu. Nowa hala ma powstać na miejscu obecnego targowiska przy ul. Dąbrowskiego. Obiekt będzie podzielony na trzy segmenty – strefę sprzedaży, pasaż z kompleksem restauracyjnym oraz otwartą przestrzeń dla drobnych handlowców – informuje gazeta.

 

Źródło: „Gazeta Krakowska” 3.11.2008 | 2008-11-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemdomy na wynajemkamienice do kupieniamieszkania na wynajem powiat Kolbuszowskilokale użytkowe na wynajem powiat Strzeleckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Kolskomieszkania na wynajem gmina Korszemieszkania na sprzedaż w Szymanowiemieszkania na wynajem w Storkowiemieszkania na wynajem w Bięcinie

Deweloperzy

);