Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Niższe kredyty w dewizach

2009-04-24

Niższe kredyty w dewizach

Zmiana kursu spłaty kredytów w walutach obcych spowodowała spadek miesięcznych zobowiązań. Jedynie rata w złotym lekko wzrosła (o niecałe 9 zł).

Zmiana kursu spłaty kredytów w walutach obcych spowodowała spadek miesięcznych zobowiązań – podaje „Gazeta Prawna”. Jedynie rata w złotym lekko wzrosła (o niecałe 9 zł).

Wyliczana przez porównywarkę finansową Comperia rata przykładowego kredytu hipotecznego (w wysokości 200 tys. zł na 30 lat) spadła o ok. 35 zł zarówno w euro, jak i dolarze. Kurs spłaty zmienił się kolejno o 0,13 zł i 0,09 zł na korzyść klienta – czytamy. Najmniejszy spadek raty zanotowano w przypadku kredytu we franku szwajcarskim – miesięczna rata zmniejszyła się o ponad 20 zł. Ceny za m kw. na rynku mieszkaniowym nadal pozostają stabilne.

 

 

Źródło: „Gazeta Prawna” 24.04.2009 | 2009-04-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemdomy do kupieniahale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Bielskimieszkania na sprzedaż powiat Proszowickimieszkania na wynajem gmina Lubiewomieszkania na sprzedaż gmina Świerklaniecdomy na sprzedaż w Ludzisławicachmieszkania na sprzedaż w Starym Chrapowiemieszkania na wynajem w Kole

Deweloperzy

);