Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Niższe ceny materiałów budowlanych

2009-01-30

Niższe ceny materiałów budowlanych

Kryzys odczuwają wszystkie hurtownie sprzedające materiały budowlane. Popyt na niektóre materiały wykorzystywane przy rozpoczęciu inwestycji spadł nawet o połowę.

Kryzys odczuwają wszystkie hurtownie sprzedające materiały budowlane – donosi „Gazeta Prawna”. Popyt na niektóre materiały wykorzystywane przy rozpoczęciu inwestycji spadł nawet o połowę.

Jak czytamy dalej, spadła głównie sprzedaż materiałów niezbędnych przy rozpoczynaniu inwestycji. Ma to związek z faktem, że nowych klientów jest co najmniej o połowę mniej niż w ubiegłym roku. Spadki przychodów sprzedawców odczuli przede wszystkim producenci styropianu, którego cena w minionym roku spadła o połowę. Poza cementem niemal wszystkie materiały niezbędne do budowy domu są tańsze o ok. 20 proc. – dodaje dziennik. Eksperci przewidują, że w 2009 r. sprzedaż materiałów budowlanych może spaść nawet o 20 proc.

 

 

Źródło: „Gazeta Prawna” 30.01.2009 | 2009-01-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemdomy na wynajemdomy na sprzedaż powiat Żyrardowskilokale użytkowe na wynajem powiat Tureckilokale użytkowe na wynajem gmina Wiązownalokale użytkowe na sprzedaż gmina Pilznomieszkania na sprzedaż w Jurkowodomy na wynajem w Likcumieszkania na sprzedaż w Henrykowie

Deweloperzy

);