Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Niezależny audytor skontroluje spółdzielnię

2007-01-30

Niezależny audytor skontroluje spółdzielnię

Posłowie z sejmowej podkomisji do spraw nowelizacji ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych ustalili już najważniejsze założenia reform, którym zostanie poddana spółdzielczość mieszkaniowa.

Posłowie z sejmowej podkomisji do spraw nowelizacji ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych ustalili już najważniejsze założenia reform, którym zostanie poddana spółdzielczość mieszkaniowa. Jak czytamy w „Gazecie Prawnej", spółdzielnie mieszkaniowe nie będą mogły ustanawiać na rzecz swoich członków spółdzielczych praw własnościowych do lokalu. Zamiast tego będzie tylko odrębna własność. Natomiast koszty przekształcenia będą znacznie niższe niż dotychczas. Spółdzielcy nie będą też musieli płacić za docieplanie budynków i wymianę okien, bo środki na te inwestycje będą czerpane wyłącznie z funduszy remontowych. Zmieni się też system sprawdzania działalności spółdzielni. Zamiast związków rewizyjnych spółdzielnie będą kontrolować niezależni audytorzy.

Źródło: „Gazeta Prawna”, 25.01.2007 | 2007-01-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Mieleckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Staszowskimieszkania na sprzedaż gmina Kruszwicadomy na sprzedaż gmina Brodnicamieszkania na wynajem w Żydowiedomy na wynajem w Małgowiedomy na wynajem w Bełcząc

Deweloperzy

);