Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nieruchomości komercyjne nadal w cenie

2009-01-26

Nieruchomości komercyjne nadal w cenie

Część deweloperów ostrożnie wyhamowuje realizacje nieruchomości komercyjnych. Jednakże zarówno pośrednicy, jak i właściciele obiektów komercyjnych deklarują, że zainteresowanie firm wynajmowaniem biur i przestrzeni handlowych jest nadal bardzo duże.

Część deweloperów ostrożnie wyhamowuje realizacje nieruchomości komercyjnych. Jednakże zarówno pośrednicy, jak i właściciele obiektów komercyjnych deklarują, że zainteresowanie firm wynajmowaniem biur i przestrzeni handlowych jest nadal bardzo duże. W Warszawie analitycy przewidują oddanie w 2009 r. ok. 340 tys. mk w. powierzchni biurowej, z czego jedna trzecia jest już wynajęta – donosi „Rzeczpospolita”.

Choć w niektórych warszawskich biurowcach czynsze zostały częściowo obniżone (5-10 proc.), to nadal najemców biur nie brakuje. Zmniejszył się jednak popyt w Krakowie. Za to w Trójmieście wskaźnik powierzchni niewynajętej w biurowcach klasy A jest bliski 0. W kilku innych miastach, np. w Łodzi, inwestorzy dopiero w tym roku będą mieli okazję wynając pierwsze obiekty biurowe klasy A – czytamy na łamach dziennika.

Bardzo duży popyt utrzymuje się na powierzchnie handlowe we wszystkich największych miastach Polski. Do najciekawszych inwestycji tego typu w Polsce należy niewątpliwie Sfera 2 – druga cześć galerii handlowej w samym sercu Bielska-Białej.
 

Źródło: „Rzeczpospolita” 26.01.2009 r. | 2009-01-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażdziałki na sprzedażdomy do kupieniadomy na wynajem powiat Włodawskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Proszowickilokale użytkowe na wynajem gmina Kostrzyn nad Odrąmieszkania na sprzedaż gmina Rąbinodomy na sprzedaż w Tartakudomy na sprzedaż w Zawadziemieszkania na sprzedaż w Kurzętniku

Deweloperzy

);