Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nieruchomiści wyjdą na ulicę

2012-03-29

Nieruchomiści wyjdą na ulicę

12 kwietnia w Warszawie przedstawiciele zawodów związanych z branżą nieruchomości będą protestować przeciwko deregulacyjnym planom resortu sprawiedliwości.

12 kwietnia w Warszawie odbędzie się manifestacja organizowana przez wszystkie połączone Federacje Rynku Nieruchomości pod hasłem „Kompetencja i bezpieczeństwo nieruchomości”, wyrażająca sprzeciw wobec planów Ministerstwa Sprawiedliwości dotyczących deregulacji zawodów związanych z branżą nieruchomości.

Manifestacja rozpocznie się o godzinie 12.30 przy ulicy Żurawiej 3/5. Stamtąd jej uczestnicy ulicą Bracką, Placem Trzech Krzyży, Alejami Ujazdowskimi i ulicą Piękną dotrą pod gmach Sejmu (ul. Wiejska).

Zwieńczeniem protestu będzie wręczenie petycji Marszałkowi Sejmu, Przewodniczącemu Sejmowej Komisji Infrastruktury, Przewodniczącemu Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz Przewodniczącym Klubów Parlamentarnych

 

Źródło: KRN.pl | 2012-03-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemkamienice na zamianękamienice na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Aleksandrowskimieszkania na sprzedaż powiat Drawskimieszkania na sprzedaż gmina Otwockdomy na sprzedaż gmina Gościeradówmieszkania na wynajem w Królikowiemieszkania na sprzedaż w Leśnogórzemieszkania na sprzedaż w Dobaczewie

Deweloperzy

);