Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Niepowtarzalna okazja

2011-05-15

Niepowtarzalna okazja

W Głubczycach PKP SA wystawiło na sprzedaż dworzec. Cena wywoławcza wynosi 450 tys. zł.

W Głubczycach PKP SA wystawiło na sprzedaż dworzec. Cena wywoławcza wynosi 450 tys. zł. Dworzec posiada kilka atutów, wśród których są między innymi: położenie, powierzchnia, forma architektoniczna oraz historia. Jest on położony na terenie ścisłego centrum miasta. Działka, na której dworzec się znajduje, ma powierzchnię 0,34 ha.

Dwukondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1,2 tys. m kw. według przedstawicieli PKP dysponuje dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Ich zdaniem w przyszłości mógłby bez przeszkód stanowić miejsce dla hotelu lub restauracji.
 
Dworzec powstał w 1870 r. Swoim kształtem przypomina lokomotywę parową. Ciekawa forma dworca przyciągała między innymi reżyserów. W kwietniu 1989 r. Nakręcono w nim „Tryumf Ducha” w reżyserii Roberta M. Younga. Dzięki swojej nietypowej architekturze dworzec przeistoczył się w dworzec z greckich Salonik.
 
Przetarg odbędzie się 31 maja.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-05-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemgaraże na wynajemgaraże do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Pszczyńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Elbląskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Jodłowalokale użytkowe na sprzedaż gmina Dąbrowadomy na wynajem w Lebiedziemieszkania na wynajem w Cimochachdomy na sprzedaż w Sitkówka

Deweloperzy

);