Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nie tylko magazyny

2011-07-01

Nie tylko magazyny

Firma Goodman, w maju br. rozpoczęła budowę drugiego magazynu, które będzie wchodzić w skład Kraków Airport Logistics Centre.

Firma Goodman, w maju bieżącego roku rozpoczęła budowę drugiego z dziewięciu magazynów, które będą wchodzić w skład Kraków Airport Logistics Centre. Przy powierzchni magazynowej mieszczą się również biura. Termin oddania inwestycji to październik 2011 r.

Do pierwszego magazynu wprowadzili się już pierwsi najemcy - Jako pierwsi wprowadziliśmy się do Kraków Airport Logistics Centre i jesteśmy zadowoleni z naszej nowej powierzchni magazynowej i biurowej, która została wybudowana z wykorzystaniem najwyższych standardów – powiedział Paweł Pernal, prezes zarządu SCOT.

Drugi budynek pozyskał najemców już na etapie budowy. Głównym najemcą (75 proc.) jest firma Valeo Service Eastern Europe spółka zależna francuskiego Valeo specjalizującego się w przemyśle samochodowym. Valeo wynajmie 16,7 tys. m kw. powierzchni magazynowej i 700 m kw. powierzchni biurowej.

Czytaj więcej newsów

 

 

 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-07-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniakamienice na zamianękamienice na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Kędzierzyńsko-Kozielskimieszkania na sprzedaż powiat M. Żorymieszkania na wynajem gmina Sicienkomieszkania na wynajem gmina Andrespolmieszkania na wynajem w Skalniemieszkania na sprzedaż w Nowy Krakówdomy na sprzedaż w Śródce

Deweloperzy

);