Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Największa inwestycja PPP

2012-01-31

Największa inwestycja PPP

W Żywcu podjęto działania zmierzające do realizacji projektu Szpitala Powiatowego. Budowa ma się rozpocząć w październiku br.

W Starostwie Powiatowym w Żywcu odbyło się kolejne spotkanie dotyczące projektu budowy Szpitala Powiatowego w ramach PPP (Partnerstwo Publiczno-Prywatne). Zakłada on zaprojektowanie, budowę oraz finansowanie szpitala wraz z jego utrzymaniem i świadczeniem usług zdrowotnych.

Podczas spotkania uzgodniono wstępną koncepcję budowy ciągów komunikacyjnych, odprowadzenie wód opadowych, przebieg instalacji wodno-kanalizacyjnej. Obecnie trwają ustalenia dotyczące koncepcji doprowadzenia gazu i energii elektrycznej.

Miasto podjęło także kroki w sprawie budowy mostu trzebińskiego, który jest niezbędnym elementem połączenia komunikacyjnego szpitala. Projekt mostu został już opracowany, a zakończenie budowy zaplanowano na 2013.

Budowa szpitala ma się rozpocząć w październiku br. Jest to jednocześnie największa inwestycja PPP w zakresie ochrony zdrowia w Polsce.

Źródło: KRN.pl | 2012-01-31

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Ostrowskidomy na sprzedaż powiat Lwóweckidomy na sprzedaż gmina Leoncinlokale użytkowe na wynajem gmina M. Przemyślmieszkania na sprzedaż w Mężeniniedomy na sprzedaż w Popieniumieszkania na sprzedaż w Ulatowo-Adamach

Deweloperzy

);