Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najwięcej inwestycji w stolicy

2010-10-05

Najwięcej inwestycji w stolicy

Wśród ok. 240 nowych projektów mieszkaniowych powstałych w 2010 r. i wystawionych do sprzedaży najwięcej znalazło się w Warszawie.

Wśród ok. 240 nowych projektów mieszkaniowych powstałych w 2010 r. i wystawionych do sprzedaży najwięcej znalazło się w Warszawie.

Stosunkowo dużą aktywność odnotowano również w Krakowie, Trójmieście, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Najsłabiej wypadły Katowice oraz Łódź, dlatego że inwestorzy nie zawsze dobrze odczytywali potrzeby klientów, tak więc mimo wysokiej podaży, popyt był niższy.

Dobrze ten problem obrazuje przykład Katowic, gdzie deweloperzy planują inwestycje głównie w centrum miasta i to o podwyższonym standardzie, w momencie kiedy największe zapotrzebowanie jest na tanie mieszkania.
 

Źródło: KRN.pl | 2010-10-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniainne nieruchomości na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Konińskidomy na wynajem powiat Kolneńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Chrzanówmieszkania na sprzedaż gmina Świętajnodomy na wynajem w Sulechowiedomy na wynajem w Janowicachdomy na sprzedaż w Szyszkach

Deweloperzy

);