Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Najbliższe miesiące inwestycyjno-remontowe

2009-01-13

Najbliższe miesiące inwestycyjno-remontowe

Możliwe, że już na początku roku dowiemy się, kto będzie generalnym wykonawcą wrocławskiego stadionu. Jeśli komisja nie zdecyduje się na unieważnienie przetargu (co również jest rozważane), już w styczniu zostanie ogłoszone zwycięskie konsorcjum.

Możliwe, że już na początku roku dowiemy się, kto będzie generalnym wykonawcą wrocławskiego stadionu – czytamy w „Gazecie Wyborczej”. Jeśli komisja nie zdecyduje się na unieważnienie przetargu (co również jest rozważane), już w styczniu zostanie ogłoszone zwycięskie konsorcjum.

W tym samym miesiącu ruszy modernizacja i przebudowa Wrocławskiego Centrum Badań EIT+. Zabytkowy budynek zostanie przystosowany do warunków pracy laboratorium oraz głównej siedziby centrum – informuje dziennik. Jest to największy projekt naukowy realizowany w Polsce. Na Praczach Odrzańskich powstaną nowe akademiki, obiekty sportowe oraz nowoczesne laboratoria. Wrocławskie Centrum Badań EIT+ ma również pomóc Wrocławiowi w staraniach o unijny ośrodek badawczy.

Na luty zaplanowane jest rozpoczęcie przebudowy ul. Świeradowskiej, gdzie powstanie pierwszy odcinek linii Tramwaju Plus. Jak podaje Gazeta, w marcu zorganizowany zostanie kolejny przetarg na Kępę Mieszczańską. Jeśli zakończy się niepowodzeniem, najprawdopodobniej teren będzie przekazany miastu. Na marzec zaplanowanych jest również szereg prac remontowych na wrocławskich drogach. Przebudowa będzie dotyczyć m.in. ulic: Wyścigowej, Bardzkiej, Strzegomskiej, Granicznej, Skarżyńskiego oraz Drzymały. W tym miesiącu ruszy także budowa obwodnicy oraz prace przygotowawcze na drogach prowadzących do stadionu Euro.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Wrocław 4.01.2008 | 2009-01-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Grójeckimieszkania na sprzedaż powiat Buskimieszkania na sprzedaż gmina Janikowodomy na sprzedaż gmina Jedwabnemieszkania na sprzedaż w Przecławicachmieszkania na sprzedaż w Bronciniemieszkania na wynajem w Kolonia Byczyna

Deweloperzy

);