Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nadmorskie inwestycje Invest Komfortu

2008-01-29

Nadmorskie inwestycje Invest Komfortu

Znany na Pomorzu deweloper i generalny wykonawca obiektów mieszkalnych i biurowych, spółka Invest Komfort, ukończył dwie inwestycje mieszkaniowe w Trójmieście.

Znany na Pomorzu deweloper i generalny wykonawca obiektów mieszkalnych i biurowych, spółka Invest Komfort, ukończył dwie inwestycje mieszkaniowe w Trójmieście – podaje portal budnet.pl. W październiku do użytku oddane zostały osiedla „Sopocki Parkur II” w Sopocie i „Morena Park” w Gdańsku.

Zespół apartamentowy „Sopocki Parkur II” zlokalizowany został przy ulicy Łokietka, pomiędzy obszarem toru wyścigów konnych a pasem nadmorskim ze słynnym molo i sopockim „monciakiem”. W budynkach znajduje się łącznie 119 mieszkań o powierzchni od 35 do 91 m2. Cena metra kwadratowego mieszkania waha się od 10 do 12 tysięcy złotych. Piękna architektura osiedla nawiązuje do secesyjnej zabudowy Sopotu – informuje portal. Natomiast „Morena Park” to kompleks apartamentów położony w zachodniej części Gdańska, wyróżniającej się dużą ilością terenów zielonych. Zespół mieszkalny tworzy osiem trzykondygnacyjnych budynków, mieszczących łącznie 88 mieszkań o powierzchni od 40 do 90 m2. W zależności od powierzchni, cena metra kwadratowego mieszkania wynosi od 7,5 do 10 tysięcy złotych. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, obydwa osiedla są monitorowane i wyposażone w nowoczesną instalację alarmową „panic button”.

Firma Invest Komfort działa na pomorskim rynku nieruchomości od 12 lat i w tym czasie oddała do użytku prawie 2000 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 150 tys. m2. W 2006 roku Invest Komfort rozpoczął budowę najwyższego w północnej części Polski apartamentowca – Sea Towers. Realizacja mierzącego 138 metrów drapacza chmur, usytuowanego nad brzegiem Zatoki Gdańskiej w Gdyni, zostanie ukończona w lutym 2009 roku. Jak czytamy w artykule, poza dalszymi projektami apartamentowców, deweloper planuje także poszerzenie swojej działalności o budowę osiedli domków jednorodzinnych oraz budynków usługowych, biurowych i powierzchni handlowych.

Źródło: budnet.pl 24.01.2008 | 2008-01-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemmieszkania na wynajem powiat Opoczyńskimieszkania na sprzedaż powiat Staszowskimieszkania na wynajem gmina Rudnikimieszkania na sprzedaż gmina Tarczyndomy na sprzedaż w Myszakachdomy na wynajem w Borawskiemieszkania na wynajem w Wnory-Kużele

Deweloperzy

);