Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Nadal dużo transakcji

2006-07-06

Nadal dużo transakcji

Mimo wakacji nie słabnie popyt na mieszkania. Wystawione do sprzedaży mieszkanie szybko zmienia właściciela, a w agencjach nieruchomości maleje błyskawicznie liczba ofert.

Jak czytamy w „Rzeczpospolitej” mimo wakacji nie słabnie popyt na mieszkania. Wystawione do sprzedaży mieszkanie szybko zmienia właściciela, a w agencjach nieruchomości maleje błyskawicznie liczba ofert. Coraz trudniej też wynegocjować niższą cenę, a zdarzają się przypadki, że naraz kupić jedno mieszkanie chce kilka osób, cena jest licytowana, a mieszkanie sprzedawane powyżej ceny wywoławczej.. Jak wynika z „barometru Rzeczpospolitej”, od ubiegłego roku mieszkania na rynku wtórnym podrożały, średnio o 11-12 procent. Jak czytamy dalej przewidywane są dalsze podwyżki, ale już nie tak duże, w granicach 6-7 procent w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Natomiast pogłębiać się będą różnice w cenach mieszkań w miarę nowych, atrakcyjnie zlokalizowanych i tych starszych, położonych w blokowiskach, w zabudowaniach z wielkiej płyty.

Źródło: Rzeczpospolita 03.07.2006 | 2006-07-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy do kupieniadomy na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Łowickidomy na wynajem powiat Dąbrowskilokale użytkowe na wynajem gmina Pruchniklokale użytkowe na sprzedaż gmina Teresinmieszkania na wynajem w Wysoczedomy na sprzedaż w Rukławkachdomy na wynajem w Mostkach

Deweloperzy

);