Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Na parkiecie Catalyst

2011-06-03

Na parkiecie Catalyst

3 czerwca o 10:30 Archicom Sp. z o.o. SKA, spółka Grupy Archicom, dewelopera realizującego osiedla mieszkaniowe i budynki biurowe, wchodzi na parkiet notowań.

3 czerwca o 10:30 Archicom Sp. z o.o. SKA, spółka Grupy Archicom, dewelopera realizującego osiedla mieszkaniowe i budynki biurowe, wchodzi na parkiet notowań Catalyst.

Deweloper do tej pory zrealizował 2 tys. mieszkań oraz 50 tys. m kw. powierzchni biurowej i usługowej na terenie Wrocławia.

Pozyskane środki są inwestowane poprzez spółki inwestycyjne w realizację osiedli: Cztery Pory Roku, Ogrody Hallera, Lofty Platinum i Olimpia Port. Inwestycje obejmują 520 mieszkań i 25 tys. m kw. powierzchni użytkowej.

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat M. Ostrołękadomy na wynajem powiat Suwalskimieszkania na wynajem gmina Włoszakowicelokale użytkowe na wynajem gmina Lelówdomy na sprzedaż w Rzędziwojowicachmieszkania na wynajem w Wólce Nadbużnejmieszkania na wynajem w Łuniewie Wielkich

Deweloperzy

);