Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Na dzikich polach stanie galeria handlowa

2008-02-05

Na dzikich polach stanie galeria handlowa

Rozpoczęła się budowa Galerii Jurajskiej w Częstochowie – ogromnego obiektu, który powstanie na rozległym terenie zwanym dziś przez częstochowian „Dzikimi Polami”.

Rozpoczęła się budowa Galerii Jurajskiej w Częstochowie – ogromnego obiektu, który powstanie na rozległym terenie zwanym dziś przez częstochowian „Dzikimi Polami” – czytamy w „Dzienniku Zachodnim”. Za 22 miesiące ma nastąpić otwarcie galerii o łącznej powierzchni sprzedaży ponad 48 tys. m kw. oraz trzykrotnie większej powierzchni całkowitej.

Galeria Jurajska przewyższać będzie rozmiarami nawet warszawską Galerię Mokotów. W częstochowskiej galerii znajdzie się kino z kilkoma salami projekcyjnymi, restauracje, bary szybkiej obsługi i – co dla klientów szczególnie ważne – pięciokondygnacyjny parking. Od strony finansowej to największy z realizowanych dotąd projektów GTC. Sama budowa dróg dojazdowych i ulic pochłonie ponad 15 mln zł, a wszystkie roboty budowlane więcej niż 80 mln euro – informuje gazeta.

Cały teren będzie dogodnie skomunikowany z pobliską „jedynką” i centrum miasta, powstanie też całkowicie nowa ulica, równoległa do obecnej Krakowskiej, zwana roboczo „Krakowską bis” – podaje dziennik.

Źródło: „Dziennik Zachodni” 01.02.2008 | 2008-02-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażhale i magazyny do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat M. Tychylokale użytkowe na wynajem powiat Piskidomy na sprzedaż gmina Stepnicamieszkania na sprzedaż gmina Ostrów Mazowieckamieszkania na sprzedaż w Dworczyskumieszkania na sprzedaż w Łozice-Cegielniamieszkania na sprzedaż w Głębokie

Deweloperzy

);