Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mosty Młyńskie zamienią się w deptak

2008-07-30

Mosty Młyńskie zamienią się w deptak

Już niebawem powstanie kolejny deptak w centrum Wrocławia. Tym razem samochody nie będą mogły wjechać na mosty Młyńskie.

Już niebawem powstanie kolejny deptak w centrum Wrocławia. Tym razem samochody nie będą mogły wjechać na mosty Młyńskie – podaje portal Wroclaw24.net.

Ulica Szewska jest od dłuższego czasu zamknięta dla samochodów. obecnie znajduje się tam pasaż dla pieszych, do którego mieszkańcy Wrocławia zdołali się już przyzwyczaić. Od października takich miejsc będzie więcej – kierowcy nie będą mogli jeździć ulicą Świętej Jadwigi, a kolejno zamykane mosty całkowicie utrudnią dojazd do centrum miasta. Jak czytamy dalej, jesienią rusza program przebudowy mostów, którego celem jest ograniczenie ruchu samochodowego w centrum Wrocławia.

Do czasu zamknięcia mostów Młyńskich ma się zakończyć remont mostu Uniwersyteckiego – informuje portal. Miasto czeka również na zakończenie remontu mostu Szczytnickiego – tak, aby kierowcy nie zostali pozbawieni dwóch przepraw.

Źródło: Wroclaw24.net 29.07.08 | 2008-07-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe do kupieniagaraże na wynajemmieszkania na wynajem powiat M. Włocławekdomy na wynajem powiat Pajęczańskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Stawigudadomy na sprzedaż gmina Chlewiskadomy na sprzedaż w Piekuciemieszkania na wynajem w Biłgorajumieszkania na wynajem w Laskowie

Deweloperzy

);