Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mostostal odwołał się i wygrał

2009-03-11

Mostostal odwołał się i wygrał

Krajowa Izba Odwoławcza zdecydowała, że stadion na wrocławskich Maślicach wybuduje konsorcjum z Mostostalem na czele.

Krajowa Izba Odwoławcza, organ powołany do rozpatrywania protestów wnoszonych przez uczestników postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, zdecydowała, że stadion na wrocławskich Maślicach wybuduje konsorcjum z Mostostalem na czele – podaje portal Wroclaw24.net. Orzeczenie KIO jest ostateczne. Oznacza to, że wrocławski magistrat może już bez przeszkód podpisać umowę na wykonanie inwestycji.

Stadion, którego budowa ma zakończyć się do grudnia 2010 r., będzie kosztował ok. 729 mln zł – donosi portal. Umowa ta jest tańsza o 25 mln zł od oferty złożonej przez pierwotnego zwycięzcę przetargu.
 

 

Źródło: Wroclaw24.net 2.03.2009 | 2009-03-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemkamienice na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Grójeckimieszkania na wynajem powiat Zduńskowolskilokale użytkowe na wynajem gmina Góramieszkania na sprzedaż gmina Kruszwicamieszkania na wynajem w Kiełczemieszkania na sprzedaż w Nowej Wsimieszkania na sprzedaż w Mesznej

Deweloperzy

);