Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Modernizacja Spodka

2009-01-27

Modernizacja Spodka

Zamknięcie Spodka na najbliższe 6 miesięcy wiąże się z jego gruntownym remontem. Szereg innowacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku będzie współgrało z zachowaniem jego oryginalnej formy.

Zamknięcie Spodka na najbliższe 6 miesięcy wiąże się z jego gruntownym remontem. Jak czytamy w „Gazecie Wyborczej”, szereg innowacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku będzie współgrało z zachowaniem jego oryginalnej formy.

Prace podzielone są na dwa etapy. Jak informuje Gazeta, koszty pierwszego wylicza się na 54 mln zł. Projekt unowocześnienia hali widowiskowo-sportowej zakłada wzmocnienia konstrukcji, klimatyzowanie wnętrza, a także instalację nowoczesnego, komputerowego sterowania światłami oraz zwiększenie liczby miejsc dla widowni i instalację systemu umożliwiającego automatyczne wysuwanie się trybun z płyty głównej. Spodek otrzyma także nowe okna i drzwi. Zmiany dotyczyć będą również estetyki fasady – znikną z niej plakaty informujące o wydarzeniach, a na ich miejscu stanie specjalny telebim.
 
Druga część inwestycji, pochłaniająca około 40 mln zł, odnosić się będzie do nowego dachu, upiększania tarasów, a także połączenia spodka z centrum kongresowym wraz ze zmianą jego azbestowej elewacji. Wszystkie prace mają zakończyć się do 2010 r. – dodaje dziennik.
 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Katowice 21.01.2009 r. | 2009-01-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajemdomy na wynajem powiat Przeworskimieszkania na wynajem powiat Warszawski zachodnidomy na sprzedaż gmina Filipówdomy na sprzedaż gmina Krzanowicedomy na sprzedaż w Śledzianowiedomy na wynajem w Smolnikachdomy na wynajem w Chojeczno-Cesarzach

Deweloperzy

);