Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Modernizacja Franciszkańskiej i Dominikańskiej

2010-04-22

Modernizacja Franciszkańskiej i Dominikańskiej

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu (ZIKiT) ogłosił przetarg na modernizację ulic Franciszkańskiej i Dominikańskiej.

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu (ZIKiT) ogłosił przetarg na modernizację ulic Franciszkańskiej i Dominikańskiej. Wykonawca inwestycji będzie znany pod koniec maja, po przeprowadzeniu elektronicznej aukcji ofert. Zastosowanie takiego rozwiązania ma obniżyć koszty remontu, podczas któregowymienione zostanie torowisko w ulicach Dominikańska i Franciszkańska na odcinku od rozjazdu przy ul. Św. Gertrudy do rozjazdu przy Filharmonii. Przebudowa obejmie także fragment torowiska w ciągu ulicy Straszewskiego w kierunku ul. Podwale, by odpowiednio dopasować geometrię torowiska.

W trakcie remontu wymieniona będzie też nawierzchnia jezdni i chodników. Zastosowana będzie głównie kostka granitowa i porfirowe płyty. Zamontowane zostanie stylowe oświetlenie. Przetarg będzie się odbywał w dwóch etapach – 24 maja nastąpi otwarcie ofert, które po sprawdzeniu pod względem formalno-prawnym będą mogły wziąć udział w elektronicznej aukcji.
 

 

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" 8/2010 | 2010-04-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażmieszkania na wynajemdomy na wynajem powiat Kościańskimieszkania na wynajem powiat Myszkowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Wysokadomy na wynajem gmina Oleśnicadomy na sprzedaż w Beleń-Koloniamieszkania na sprzedaż w Odrzykoniudomy na sprzedaż w Zajączkach Drugich

Deweloperzy

);