Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mniej oddanych mieszkań w lutym

2009-04-06

Mniej oddanych mieszkań w lutym

Liczba mieszkań oddanych do użytkowania w lutym wyniosła 10 339 lokali. Oznacza to, że od początku roku oddanych zostało prawie 30 tys. mieszkań.

Liczba mieszkań oddanych do użytkowania w lutym wyniosła 10 339 lokali – podaje GUS. Oznacza to, że od początku roku oddanych zostało prawie 30 tys. mieszkań.

Należy przy tym zwrócić uwagę, że liczba oddanych mieszkań w lutym jest mniejsza dla każdego segmentu. Największy spadek odnotowaliśmy w przypadku lokali spółdzielczych (aż 62 proc. mniej mieszkań z tego segmentu zostało oddanych w porównaniu do miesiąca poprzedniego). Najmniej spadła liczba lokali oddanych pod wynajem. Tylko o 21 proc. zmniejszyła się liczba z tego segmentu w porównaniu do stycznia. Ogółem liczba oddanych mieszkań w lutym 2009 r. spadła o połowę w porównaniu do ubiegłego miesiąca.

 

Źródło: KRN.pl | 2009-04-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażgaraże do kupieniahale i magazyny do kupieniadomy na wynajem powiat Wąbrzeskimieszkania na wynajem powiat M. Gorzów Wielkopolskimieszkania na wynajem gmina Maciejowicemieszkania na wynajem gmina Goczałkowice-Zdrójmieszkania na wynajem w Sypniewiemieszkania na wynajem w Wężyscedomy na sprzedaż w Woli Stanisławowskiej

Deweloperzy

);