Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mieszkanie Plus w Radomiu przyspieszy

Magdalena Hojniak | 2019-09-26

Mieszkanie Plus w Radomiu przyspieszy

Budowa Mieszkania Plus w Radomiu miała rozpocząć się na początku 2020 r. Jednak prace ruszą już wkrótce. Najemcy powiedzą, jak chcą mieszkać.

Osoby zainteresowane najmem mieszkań budowanych w ramach Mieszkania Plus w Radomiu mogą przedstawić swoje preferencje co do lokali, wypełniając ankietę. PFR Nieruchomości na swojej stronie uruchomiło formularz, za pośrednictwem którego przyszli najemcy odpowiedzą na pytania dotyczące interesującej ich powierzchni oraz formy najmu – instytucjonalnego lub z opcją dojścia do własności.

Zgodnie z zapowiedziami w Radomiu mają powstać 124 mieszkania. Ich metraże obejmą średnio 50 mkw., natomiast liczba pokoi będzie się wahać od 1 do 4. Na terenie inwestycji powstaną również zewnętrzne stanowiska postojowe – 1 do każdego z mieszkań. Lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do komunikacji miejskiej, placówek edukacyjnych oraz punktów handlowo-usługowych.

Prezydent Radomia Radosław Witkowski zaznaczył, że planowana inwestycja ma wpłynąć na poprawę jakości życia, a także stworzyć warunki, dzięki którym młodzi mieszkańcy zdecydują się pozostać w mieście.

To jedna z pierwszych inwestycji, która ruszy w województwie mazowieckim. Radom to miasto, które zmaga się z odpływem mieszkańców na rzecz Warszawy. Mam nadzieje, że te 124 mieszkania będą dla radomian powodem do pozostania w mieście i założenia tu rodziny – dodał Grzegorz Muszyński, wiceprezes PFR Nieruchomości. 

Źródło: KRN.pl | 2019-09-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (1)

kura ⋅ 01-10-2019 | 21:54

"zdecydują się pozostać w mieście" - czyż to nie jest to zadupie, gdzie żaden samolot nie chce wylądować ? Wpierw trzeba stworzyć dobrze płatne miejsca pracy jak chce się zatrzymać ludzi. Budować im mieszkania - po co ? jak nie będą mieli ich z czego utrzymać. Ale to jest myślenie polityczne - a czy czasem prezydent nie jest pisiorem ? bo to by rozwiało wątpliwości.

Pokaż wszystkie komentarze (1)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemkamienice na zamianędomy na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Krośnieńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Giżyckilokale użytkowe na wynajem gmina Osieklokale użytkowe na sprzedaż gmina Wąsoszmieszkania na sprzedaż w Wojewodziniemieszkania na wynajem w Krupińskiedomy na sprzedaż w Zofijówce

Deweloperzy

);