Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

McBraida kupuje w Euro-Parku

2011-09-05

McBraida kupuje w Euro-Parku

Mielecka strefa ma nowego inwestora. Producent komponentów lotniczych wyda ponad 15 mln zł.

McBraida Polska zainwestuje ponad 15,5 mln zł i zatrudni co najmniej 20 pracowników na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego Aeropolis, który wchodzi w skład SSE Euro-Park Mielec. Projekt realizowany będzie w oparciu o zezwolenie udzielone przez Agencję Rozwoju Przemysłu.

Na terenie strefy inwestor planuje zrealizować nowy projekt inwestycyjny polegający na zakupie niezabudowanej działki, wybudowaniu na niej zakładu produkcyjnego oraz wyposażeniu go w nowoczesne maszyny i urządzenia. W nowym zakładzie produkowane będą zaawansowane technologicznie elementy do silników lotniczych oraz komponenty dla przemysłu lotniczego. Zakończenie inwestycji planowane jest w 2014 r.

McBraida Polska została utworzona przez angielskie przedsiębiorstwo McBraida PLC jako spółka celowa dla realizacji mieleckiego projektu. McBraida PLC jest dostawcą elementów stosowanych w silnikach Rolls-Royce i instalowanych m.in. w samolotach Airbus, Boeing czy Gulfstream oraz helikopterach AgustaWestland.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianędomy do kupieniadomy na wynajem powiat Golubsko-Dobrzyńskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Krakówmieszkania na sprzedaż gmina Turobinlokale użytkowe na wynajem gmina Wolsztynmieszkania na wynajem w Jankowiedomy na wynajem w Ostrzycachdomy na wynajem w Cikowicach

Deweloperzy

);