Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Mamy nowy plan

2011-12-14

Mamy nowy plan

Rząd zaakceptował uchwałę w sprawie przyjęcia Koncepcji Przestrzennego Zagospodarowania Kraju 2030.

13 grudnia br. Rząd przyjął uchwałę w sprawie przyjęcia Koncepcji Przestrzennego Zagospodarowania Kraju 2030, która jest najważniejszym dokumentem zawierającym wytyczne zagospodarowania przestrzennego Polski.

Przyjęta ustawa zawiera szczegółowy opis wizji zagospodarowania przestrzennego na najbliższe 20 lat. Ustawa precyzuje cele i kierunki polityki przestrzennej państwa i zawiera dokładny plan działań niezbędnych do ich wykonania. W przygotowanym projekcie został przedstawiony m.in. proces rozwoju infrastruktury drogowej, który zakłada w 2030 lepsze połączenia między głównymi ośrodkami miejskimi, rozwój sieci lotnisk i sieci transportu kolejowego.

Zgodnie z założeniami KPZK w 2030 r. Polska ma być krajem o ugruntowanych warunkach trwałego i zrównoważonego rozwoju, dobrze zagospodarowanym oraz sprawnie zarządzanym.

Źródło: KRN.pl | 2011-12-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęmieszkania na wynajemlokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat Staszowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Opolskilokale użytkowe na wynajem gmina Drużbicelokale użytkowe na wynajem gmina Włocławekmieszkania na sprzedaż w Daćbogachdomy na sprzedaż w Ujazdówkudomy na wynajem w Witowie

Deweloperzy

);