Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Lutowe przetargi w Katowicach

2011-02-07

Lutowe przetargi w Katowicach

W lutym zostaną ogłoszone przetargi, które wyłonią generalnych wykonawców kilku ważnych inwestycji.

W lutym zostaną ogłoszone przetargi, które wyłonią generalnych wykonawców kilku ważnych inwestycji, m.in. budowy Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia – ogłosiły władze Katowic.

Inwestycje, w skład których będzie wchodziła budowa układu komunikacyjnego dla nowo powstających obiektów, będą kosztowały ponad 700 mln zł. W środę prezydent Katowic Piotr Uszok poinformował o zaawansowanych przygotowaniach do realizacji inwestycji na terenie dawnej kopalni Katowice nieopodal hali Spodka. Najpóźniej do lata bieżącego roku miasto wyłoni generalnych wykonawców.
 
Procedury przetargowe będą realizowane jednocześnie z podpisywaniem kolejnej umowy kredytowej z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. Miasto zaciągnie na największe inwestycje ok. 500 mln zł, co będzie stanowiło 48 proc. jego dochodów. Środki na inwestycje będą pochodziły także z funduszy unijnych oraz z własnych środków miasta.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-02-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciadomy na zamianęmieszkania na wynajem powiat Jaworskidomy na sprzedaż powiat Świebodzińskilokale użytkowe na wynajem gmina Mysłakowicedomy na wynajem gmina Skarżysko-Kamiennadomy na sprzedaż w Włodowicachdomy na sprzedaż w Błotnowolidomy na wynajem w Długich

Deweloperzy

);