Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Light It Up Blue!

2012-04-02

Light It Up Blue!

W geście solidarności z chorymi na autyzm, 2 kwietnia kilka tysięcy budynków na całym świecie zabłyśnie na niebiesko.

W geście solidarności z chorymi na autyzm, 2 kwietnia kilka tysięcy budynków na całym świecie zabłyśnie na niebiesko, to część kampanii „Light It Up Blue”, stanowiącej integralną część obchodów Światowego Dnia Autyzmu, którą w 2010 r. zainicjowała amerykańska fundacja Autism Speaks.

Akcja, w której początkowo udział wzięło kilkanaście budynków (restauracji, hoteli i muzeów), z roku na rok obejmuje kolejne miasta na mapie świata. Rok temu ponad 2 tys. obiektów zmieniło swój kolor na niebieski. Wśród nich znalazły się m.in. Empire State Building w Nowym Jorku, Opera w Sydney, Pomnik Chrystusa Zbawiciela w Rio de Janeiro, Kingdom Tower w Jeddah i wodospad Niagara w Niagara Falls. W tegorocznej edycji udział zapowiedziało już 175 ośrodków. Wszystkie znaleźć można na stronie wydarzenia. Nie zabranie także polskich akcentów. W poniedziałek wieczorem niebieska iluminacja pojawi się m.in. na: Pałacu Kultury i Nauki i Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, zamku w Lublinie, ratuszu w Kaliszu, katowickim Spodku, Manufakturze w Łodzi, Bramie Wyżynnej w Gdańsku i krakowskiej Kładce im. o. Bernatka.

Światowy Dzień Autyzmu (zwany na zachodzie WAAD – World Autism Awareness Day) jest akcją ogólnoświatową ustanowioną przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 2008 r. Obok AIDS, cukrzycy i raka, ONZ oficjalnie zalicza autyzm do najgroźniejszych problemów zdrowotnych.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniamieszkania do kupieniamieszkania na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Żarskimieszkania na sprzedaż powiat Pińczowskimieszkania na wynajem gmina Łobezdomy na wynajem gmina Uniejówmieszkania na sprzedaż w Zalesiemieszkania na wynajem w Liszno-Koloniimieszkania na wynajem w Chruślicach

Deweloperzy

);