Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Leopard oburzył Kraków

2008-09-05

Leopard oburzył Kraków

Krakowska spółka deweloperska Leopard zażądała dopłat od klientów, którzy kupili mieszkania w wieżowcu przy ul. Kijowskiej.

 

Głośnym echem odbiły się ostatnie działania krakowskiej spółki deweloperskiej Leopard. Zażądała ona dopłat od klientów, którzy kupili mieszkania w wieżowcu przy ul. Kijowskiej. Wszystkie osoby, które nabyły tam mieszkanie, mają wpłacić na konto spółki dodatkowe 2 tys. zł za każdy zakupiony metr mieszkania. Prezes spółki tłumaczy, że Leopard jest w trudnej sytuacji finansowej i grozi mu upadek. Tym samym nie chce podnosić cen, a jedynie występuje o pożyczkę, którą zwróci, jak tylko poprawi się jego kondycja finansowa. Za uzyskane pieniądze Leopard chce spłacić długi, jakie ma wobec jednego z amerykańskich funduszy, a które są zabezpieczone właśnie na hipotece nieruchomości przy ul. Kijowskiej. Bardzo krytycznie wobec działań Leoparda wypowiedziało się Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, którego prezes Tytus Misiak uznał, że straszenie klientów upadłością dewelopera to najgorszy sposób szantażu, z jakim spotkał się w swojej dotychczasowej praktyce zawodowej na rynku deweloperskim.


 

 

Źródło: KRN.pl | 2008-09-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemmieszkania na wynajemdomy na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Kwidzyńskidomy na sprzedaż powiat Lidzbarskimieszkania na wynajem gmina Kętrzynlokale użytkowe na sprzedaż gmina Gorajmieszkania na wynajem w Starym Węglińcumieszkania na sprzedaż w Kosiłachmieszkania na sprzedaż w Jakać-Borkach

Deweloperzy

);