Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Łatwiej wyremontować, niż wybudować

2006-04-26

Łatwiej wyremontować, niż wybudować

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się stare domy do kapitalnego remontu lub nawet do rozbiórki, ale położone w dobrych lokalizacjach, na atrakcyjnych działkach.

Jak czytamy w „Rzeczpospolitej”, coraz większym zainteresowaniem cieszą się stare domy do kapitalnego remontu lub nawet do rozbiórki, ale położone w dobrych lokalizacjach, na atrakcyjnych działkach. Ceny takich domów są niewiele wyższe niż gruntów, na których stoją, a ich dodatkowym atutem jest to, że modernizacja
Jak czytamy dalej, w kwietniu pośrednicy notują więcej transakcji dotyczących domów niż w pierwszym kwartale. Powoli rosną też ceny - według barometru „Rzeczpospolitej” w ciągu minionego roku o około 4 proc. W ciągu najbliższego roku ceny domów także mogą wzrosnąć w granicach 4-5 proc.
Wszędzie poszukiwane są domy parterowe na działkach do tysiąca m. kw. położonych w rejonach, gdzie jest zagospodarowane otoczenie, zapewniona infrastruktura usługowa, łatwy dojazd do centrum. Mniej amatorów jest na domy w miarę nowe i gotowe do zamieszkania. Potencjalnym nabywcom często nie odpowiada bowiem wystrój i wykończenie wnętrz.

Źródło: „Rzeczpospolita” 25.04.2006 | 2006-04-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniakamienice na zamianęlokale użytkowe do kupieniadomy na wynajem powiat Buskidomy na sprzedaż powiat M. Nowy Sączmieszkania na sprzedaż gmina Wałczmieszkania na wynajem gmina Horodłomieszkania na wynajem w Władysławowiedomy na sprzedaż w Rogoźnicymieszkania na wynajem w Luboniu

Deweloperzy

);