Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kuszące propozycje PKP

2012-02-15

Kuszące propozycje PKP

Spółka prowadzi postępowania przetargowe dotyczące sprzedaży nieruchomości zlokalizowanych we Wrocławiu.

PKP SA prowadzi postępowania przetargowe dotyczące sprzedaży należących do spółki nieruchomości zlokalizowanych we Wrocławiu.

Oferta  obejmuje grunty przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną na wrocławskich Kuźnikach (działki o powierzchni od ok. 0,9 ha do ponad 3 ha i cenach wywoławczych z przedziału 4,6-15,9 mln zł) i Brochowie (0,6715 ha, cena wywoławcza 2,8 mln zł) oraz cztery parcele przy ul. Paczkowskiej przeznaczone pod funkcję usługową-handlową (najmniejsza nieruchomość posiada powierzchnię 0,2195 ha; największa – zabudowana – ok. 1 ha). Na sprzedaż przeznaczono także teren przy ul. Suchej (obok dworca Wrocław Główny) o powierzchni 1,2659 ha. Nieruchomość ta jest objęta koncepcją architektoniczno-urbanistyczną rewitalizacji dworca Wrocław Główny wraz z otoczeniem, według której należy ją przekształcić w nowoczesną przestrzeń o charakterze centrotwórczym z funkcjami: handlowo-usługową, biurową i hotelową.

Obok gruntów na sprzedaż wystawiono lokale handlowo-usługowe, w tym m.in. o powierzchni 277 m kw., położony przy ul. Piłsudskiego w sąsiedztwie dworca Wrocław Główny oraz mniejsze: przy ul. Krynickiej, Małachowskiego i Jabłecznej.

W tegorocznych planach spółka PKP uwzględniła również lokale mieszkaniowe (o powierzchni od 28 m kw.), które w ofercie pojawią się w najbliższych miesiącach.

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-02-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniahale i magazyny na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Cieszyńskimieszkania na sprzedaż powiat Polickilokale użytkowe na wynajem gmina Potok Górnydomy na wynajem gmina Wymiarkidomy na sprzedaż w Lubanowiedomy na wynajem w Głębockie Pierwszemieszkania na wynajem w Słubicy B

Deweloperzy

);