Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kup sobie udział

2007-04-17

Kup sobie udział

Nie tylko deweloperzy sprzedają teraz bez problemu mieszkania na etapie dziury w ziemi - często jeszcze przed dostaniem pozwolenia na budowę.

Nie tylko deweloperzy sprzedają teraz bez problemu mieszkania na etapie dziury w ziemi - często jeszcze przed dostaniem pozwolenia na budowę. Robią to także ich klienci, którzy chcą zarobić na wzroście ceny inwestycji. Rok lub półtora roku temu zawarli z deweloperami umowy na zakup nowego mieszkania, a teraz, gdy inwestycja jest już zaawansowana, sprzedają swój udział z zarobkiem, korzystając z tego, że ceny znacznie wzrosły. Sądząc po tym, ile na rynku pojawia się ofert sprzedaży udziałów hipotecznych, na ten pomysł wpadło całkiem sporo osób. Na tyle dużo, że jak czytamy w "Rzeczpospolitej", teraz, mimo iż podobno wszystko sprzedaje się na pniu, muszą szukać kupców z pomocą agencji pośrednictwa.

Źródło: "Rzeczpospolita" 16.04.2007 | 2007-04-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Piotrkowskimieszkania na wynajem powiat Nowodworskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Warkadomy na wynajem gmina M. Radomdomy na wynajem w Ułanowiemieszkania na wynajem w Karpinekdomy na wynajem w Koniakowie

Deweloperzy

);