Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kup sobie pałacyk

2011-12-29

Kup sobie pałacyk

Zlokalizowane przy al. Szucha dawne siedziby radzieckich dyplomatów czekają na kupca.

Zlokalizowane przy al. Szucha nieruchomości czekają na kupca. Zniszczone budynki, które dawniej były siedzibą radzieckich dyplomatów, od ponad roku zamieszkane są przez bezdomnych, którzy w ich wnętrzach urządzili sobie squat – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.

Do sprzedaży zaoferowana została parcela licząca ponad 3 tys. m kw. Jej obecną zabudowę stanowi XIX-wieczny pałacyk o powierzchni użytkowej 540 m kw. i liczący 6 kondygnacji budynek mieszkalny (2029 m kw.). Zgodnie z zapisami zawartymi w decyzjach o warunkach zabudowy, nowy właściciel będzie miał prawo do rozebrania bloku i postawienia w jego miejsce biurowca lub budynku mieszkalnego. Pałacyk może zostać przeznaczony na restaurację.

W sprzedaży nieruchomości pośredniczy kancelaria Brochocki. Cena nieruchomości nie jest znana. Wiadomo jedynie, że budynki mogą być sprzedane dwóm nabywcom jako odrębne nieruchomości.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 28.12.2011 | 2011-12-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianękamienice na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Działdowskimieszkania na sprzedaż powiat Lipskidomy na sprzedaż gmina Osiek Małymieszkania na wynajem gmina Lipnodomy na sprzedaż w Starych Piaskachmieszkania na wynajem w Trzemosnejmieszkania na wynajem w Pakosławie

Deweloperzy

);