Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kryształowy biurowiec

2011-09-07

Kryształowy biurowiec

7 września rozpoczęły się prace nad biurowcem Getin Plaza przy ul. Przyokopowej na Woli.

Przy ul. Przyokopowej na Woli powstaje właśnie kompleks usługowo-biurowy firmy LC Corp. Inwestor chce ukończyć prace w 24 miesiące. Projekt inwestycji stworzyła pracownia APA Kuryłowicz & Associates.

Kompleks będzie się składał z czterech budynków o pudełkowej bryle, obłożonych pasami okładzin z czarnego kamienia. Jednocześnie wewnętrzne elewacje dwóch 12-kondygnacyjnych dominant zostaną obłożone szklanymi taflami o różnym stopniu nachylenia. Całość ma przypominać roztrzaskany skalny kamień, w którego wnętrzu widać kryształ. Pomiędzy budynkami powstanie stylowe patio.

Biurowiec będzie siedzibą m.in. spółek z holdingu LC. Pozostała część zostanie oddana pod wynajem. Niższe piętra zajmą natomiast lokale usługowe. Powierzchnia przeznaczona na cele komercyjne ma sięgnąć 31 tys. m kw.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażhale i magazyny do kupieniagaraże na wynajemdomy na sprzedaż powiat Krakowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Tomaszowskilokale użytkowe na wynajem gmina Koszarawamieszkania na sprzedaż gmina Troszyndomy na sprzedaż w Maliniedomy na wynajem w Łubiankachdomy na wynajem w Bębłle

Deweloperzy

);