Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Król przetargów chce inwestować w Poznaniu

2008-03-18

Król przetargów chce inwestować w Poznaniu

Verity Development – firma, na której czele stoi irański biznesmen Ali Dadressan – szykuje kilka inwestycji w Poznaniu.

Verity Development – firma, na której czele stoi irański biznesmen Ali Dadressan – szykuje kilka inwestycji w Poznaniu. Przymierza się do rewitalizacji kamienic w samym centrum miasta (przy ul. Działyńskich, Podgórnej i Piekary) oraz do budowy mieszkań przy ul. Słowiańskiej. Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, pierwsze prace mają ruszyć jesienią.

Ali Dadressan jest Irańczykiem z brytyjskim paszportem. Prowadzona przez niego firma jest częścią międzynarodowego funduszu inwestycyjnego, którego jednym z głównych udziałowców jest rodzina królewska z Arabii Saudyjskiej. W tej chwili Verity Development jest właścicielem ponad 20 cennych gruntów i obiektów we Wrocławiu. Sam Dadressan znany jest tutaj jako „król przetargów”, bo od dwóch lat wygrywa wszystkie najważniejsze licytacje miejskie. Ponadto, powiązane z nim spółki posiadają wiele bardzo atrakcyjnych nieruchomości. Oprócz Poznania znajdują się one także w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Trójmieście – podaje Gazeta. Obecna oferta handlowa Verity Development w Polsce obejmuje projekty o całkowitej powierzchni ponad 500 tys. m kw. W udzielanych wywiadach Dadressan podkreśla, że Verity Development chce być jedną z największych firm deweloperskich w Polsce. Rocznie chcą wydawać tutaj 150 mln euro.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 16.03.2008 | 2008-03-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniagaraże na wynajemkamienice na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Dzierżoniowskimieszkania na wynajem powiat Oławskilokale użytkowe na wynajem gmina Poniatowadomy na wynajem gmina Odrzywółmieszkania na sprzedaż w Zygmuntowiemieszkania na sprzedaż w Gniazdowiedomy na sprzedaż w Gaikach

Deweloperzy

);