Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Krauze stawia na budownictwo

2006-11-06

Krauze stawia na budownictwo

Polnord rzuciła wyzwanie największym krajowym deweloperom mieszkaniowym, czyli J.W. Construction Holding i Dom Development.

Jak donosi "Gazeta Wyborcza", Polnord rzuciła wyzwanie największym krajowym deweloperom mieszkaniowym, czyli J.W. Construction Holding i Dom Development. Tylko te dwie spółki bowiem do tej pory oddawały do użytku ponad tysiąc mieszkań rocznie. Polnord chce być przynajmniej numerem trzy, gdyż zarząd spółki poinformował, że w 2007 roku rozpocznie budowę ponad dwóch tysięcy mieszkań. W sierpniu zapadła decyzja, że Polnord stanie się silnym centrum deweloperskim. Obecnie spółka buduje samodzielnie 600 mieszkań w Trójmieście, a w przyszłym roku dojdzie ich ponad 2 tys. w ramach następnych dziewięciu projektów w Trójmieście, Warszawie i Olsztynie. Spółka rozwija też swoją działalność w Rosj, gdzie buduje biurowiec o wartości ok. 90 mln zł, a w planach ma budowę kompleksu mieszkalno-biurowego.

Źródło: "Gazeta Wyborcza", 03.11.2006 | 2006-11-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianędziałki do kupieniadomy na wynajem powiat Skierniewickilokale użytkowe na wynajem powiat Łęczyńskilokale użytkowe na wynajem gmina Lipowiec Kościelnymieszkania na wynajem gmina Krotoszycemieszkania na wynajem w Garbatka-Letniskomieszkania na wynajem w Piotrkowicachdomy na sprzedaż w Jurowcach

Deweloperzy

);