Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kraków najlepszym europejskim miastem turystycznym 2016

2017-01-24

Kraków najlepszym europejskim miastem turystycznym 2016

W ocenie internautów, to Kraków zasługuje na miano Najlepszego Turystycznego Miasta w Europie.

Osoby odwiedzające największy, niezależny portal turystyczny Zoover, zagłosowały na najlepsze europejskie miasto w 2016 r. Zdaniem zwiedzających to właśnie Kraków warto odwiedzić. Ocenie zostały poddane takie kategorie jak ogólna atmosfera, życie nocne miasta, kultura i hotele. W trakcie głosowania stolica Małopolski zebrała najwięcej głosów, tym samym wyprzedzając światowe ośrodki turystyczne, m.in. Wiedeń, Pragę, Wenecję, Rzym czy Barcelonę. Nagroda Zoover Award dla Najlepszego Turystycznego Miasta w Europie jest przyznawana miastu, któremu uda się uzyskać najlepszą średnią z opinii przyznawanych w poszczególnych kwestiach turystycznych.

Holenderski Zoover to jeden z największych w Europie portali turystycznych, gdzie podróżujący dzielą się swoimi opiniami na temat atrakcji turystycznych, miejsc noclegowych, jakości restauracji czy zabytków. Rocznie strona odnotowuje ok. 200 mln odsłon. Zwycięzca „The Best European City Trip” wyłaniany jest wyłącznie na podstawie zdania internautów, którzy wzięli udział w plebiscycie.

W skali punktów 1-10, Kraków uzyskał najlepszy wynik w Europie – 9,1 oraz przekroczył o 0,2 pkt swój zeszłoroczny wynik. Tuż za polskim miastem uplasowały się Sevilla, Barcelona i Wiedeń.
 

Źródło: KRN.pl | 2017-01-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażkamienice na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Chełmskilokale użytkowe na wynajem powiat Biłgorajskilokale użytkowe na wynajem gmina Miedźnomieszkania na wynajem gmina Liskówmieszkania na sprzedaż w Zimnym Zdrójudomy na sprzedaż w Kraski-Ślesicachdomy na sprzedaż w Plenowo

Deweloperzy

);