Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kosmiczny hotel

2011-09-12

Kosmiczny hotel

W ciągu pięciu lat Rosjanie chcą otworzyć hotel zlokalizowany 350 km nad Ziemią.

W 2016 r. Rosjanie chcą otworzyć hotel zlokalizowany 350 km nad Ziemią. Zbuduje go firma Orbital Technologies specjalizująca się w kosmicznych technologiach. Obiekt będzie nosił nazwę Komercyjnej Stacji Kosmicznej.

Na nietypowych, kosmicznych wczasach jednocześnie będzie mogło przebywać 7 osób. Obiekt dysponować będzie tylko czterema kabinami. Każda z nich wyposażona zostanie w duże okna, które umożliwią turystom podziwianie i fotografowanie niezwykłych widoków. W ofercie znajdą się także inne atrakcje m.in. pobyt w stanie nieważkości i pionowe łóżka.

Za pięć dni pobytu w orbitalnym kurorcie będzie trzeba zapłacić ok. 100 tys. funtów szterlingów. Jeszcze więcej – ok. 500 tys. funtów, wyniesie podróż do wyjątkowego hotelu wyznaczoną do tego celu rakietą Sojuz.

Źródło: KRN.pl | 2011-09-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedaż powiat Poznańskidomy na wynajem powiat Częstochowskidomy na wynajem gmina Świeradów-Zdrójmieszkania na wynajem gmina Dobiegniewdomy na sprzedaż w Karolewiedomy na wynajem w Prusickumieszkania na sprzedaż w Bratkowie

Deweloperzy

);