Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kopiec się spóźnił

2010-08-18

Kopiec się spóźnił

Pół miliona złotych na renowację kopca Kościuszki będzie musiało poczekać. Urzędnicy spóźnili się z wnioskiem.

Urzędnicy województwa małopolskiego spóźnili się z wnioskiem o przekazanie na renowację kopca Kościuszki części dotacji MSWiA na naprawę szkód powodziowych w Krakowie – podaje „Dziennik Gazeta Prawna”. Pierwsza transza dotacji wyniosła 10 mln zł. Urzędnicy złożyli wniosek z kilkudniowym opóźnieniem i pieniądze, zamiast na kopiec, powędrowały na naprawę dróg.

Tegoroczne ulewne deszcze spowodowały, że kopiec Kościuszki wymaga naprawy. Komitet Kopca Kościuszki szacuje, że wszystkie potrzebne prace pochłoną 5 mln zł. Tylko 100 tys. zł wydano na zabezpieczenie południowej strony kopca.

Ostatnio kopiec Kościuszki był remontowany po powodzi w 1997 roku. Całkowity koszt odnowienia kopca wyniósł wtedy 14,7 mln zł. Większość środków pochodziła ze Skarbu Państwa.

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna" | 2010-08-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Nowodworskilokale użytkowe na wynajem powiat Gołdapskimieszkania na sprzedaż gmina Łąckmieszkania na sprzedaż gmina Pacynadomy na sprzedaż w Brennikudomy na sprzedaż w Rosławicemieszkania na wynajem w Czerniejewie

Deweloperzy

);