Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Konkurs o tytuł „Budowy Roku” rozstrzygnięty

2005-06-07

Konkurs o tytuł „Budowy Roku” rozstrzygnięty

Już po raz piętnasty przyznano nagrody dla najlepszych zrealizowanych inwestycji budowlanych.

Już po raz piętnasty przyznano nagrody dla najlepszych zrealizowanych inwestycji budowlanych. Laureaci odebrali je 30 maja br. w warszawskiej siedzibie NOT (Naczelna Organizacja Techniczna) z rąk wiceministra infrastruktury Witolda Górskiego oraz Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego Marka Naglewskiego. Konkurs o tytuł „Budowy Roku”, organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, przy współudziale Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, ma na celu wyłonienie obiektów, „których budowa wiąże się z osiągnięciem wyróżniających wyników realizacyjnych”. Do konkursu mogą przystępować firmy budowlane realizujące nowe, odbudowane bądź przebudowane obiekty ze wszystkich rodzajów budownictwa. Jury konkursowe ocenia jakość wykonania inwestycji, wykorzystane rozwiązania technologiczne, jak również koszt oraz czas realizacji budowy.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszonych zostało 55 inwestycji. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach. Nagrody I stopnia w kategorii budownictwa mieszkaniowego otrzymało Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane „S-Bud” za realizację budynku wielorodzinnego dla TBS Czynszówka z Gdyni oraz firma Budimex Dromex Oddz. Warszawa, za osiedle „Zielony Nugat” dla Spółdzielni Inwestycji Mieszkaniowych „Ursynów” z Warszawy. W trzech kategoriach uhonorowana została firma Skanska SA: Oddział Budownictwa Ogólnego w Kielcach – za budowę nowej warzelni Browaru „Warka” (kategoria: budynki przemysłowe i magazynowe), Oddział Budownictwa Mostowego w Skoczowie, za Most Milenijny we Wrocławiu (obiekty inżynierii) oraz Oddział Budownictwa Ogólnego w Poznaniu, który wybudował Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej (budynki kultury, nauki, oświaty, sportu i rekreacji). Nagrody I stopnia przyznano też firmom budującym w Krakowie. Hochtief Polska Oddz. Kpis-Cracovia został wyróżniony za budowę zespołu obiektów dla Krakowskiej Szkoły Wyższej im. A. Frycza-Modrzewskiego, a firma Inter-Bud – za przebudowę zachodniej części płyty Rynku Głównego.


Źródło: | 2005-06-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianękamienice na wynajemdziałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Częstochowskimieszkania na wynajem powiat Kozienickimieszkania na sprzedaż gmina Radzyń Chełmińskilokale użytkowe na wynajem gmina Chełmnodomy na sprzedaż w Sobiepanachdomy na sprzedaż w Dąbrowicachmieszkania na wynajem w Wadochowicach

Deweloperzy

);