Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Konkurs dla młodych nieruchomistów

2012-02-01

Konkurs dla młodych nieruchomistów

Rozpoczął się konkurs, dzięki któremu wyłonieni zostaną studenci, najlepiej znający polski i krakowski rynek nieruchomości.

Rozpoczął się konkurs, który wyłoni studenta najlepiej znającego polski i krakowski rynek nieruchomości. Do rywalizacji mogą przystąpić studenci I i II stopnia studiów, którzy przygotują referat w języku angielskim pt. „Charakterystyka nieruchomości w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa”.

Organizatorami konkursu są Koło Naukowe GRUNT działające przy Uniwersytetecie Ekonomicznym w Krakowie oraz KRN media sp.  z o.o. Celem konkursu jest wyłonienie najzdolniejszych studentów kierunków związanych z szeroko pojętą branżą nieruchomości i stworzenie bodźca do podejmowania przez nich prac naukowo-publicystycznych.

Prace wraz z polskim streszczeniem należy przesyłać na adres koła - kngrunt@gmail.com do 27 lutego br. Nagrodą w konkursie jest wyjazd na Międzynarodowe Sympozjum Naukowe do Bratysławy w marcu br. oraz możliwość zaprezentowania swojej pracy na konferencji, która odbędzie się na na Slovak University of Technology w Bratysławie.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.gruntuek.cba.pl.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęlokale użytkowe na wynajemmieszkania na zamianęmieszkania na wynajem powiat Zielonogórskimieszkania na wynajem powiat Wąbrzeskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Starachowicemieszkania na wynajem gmina Nowy Targmieszkania na sprzedaż w Hawłowicachmieszkania na sprzedaż w Kotowicachdomy na sprzedaż w Krasnem

Deweloperzy

);