Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Koniec marzeń o krakowskim drapaczu

2011-12-13

Koniec marzeń o krakowskim drapaczu

Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił wydaną dla „szkieletora” decyzję o warunkach zabudowy.

12 grudnia Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił wydaną dla „szkieletora” decyzję o warunkach zabudowy. Inwestorowi pozostała jeszcze możliwość odwołania się do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Decyzję o wydaniu wuzetki zaskarżyło Towarzystwo na Rzecz Ochrony Przyrody. Najważniejszym argumentem przedstawicieli organizacji była wadliwość decyzji polegająca na tym, że magistrat nie wskazał budynku, do którego podwyższona konstrukcja Treimorfy miałaby nawiązywać. Przywołanie sąsiadującego z Rondem Grzegórzeckim „Błękitka” okazało się niewystarczające.

Prace przy „szkieletorze” miały objąć ukończenie obiektu i nadbudowę o kolejne dwie kondygnacje. W sąsiedztwie planowano wzniesienie sześciu mniejszych budynków. Mimo zapewnień inwestora o spełnieniu wszelkich wymogów i zamknięciu kwestii formalnych, dawny krakowski wieżowiec NOT-u nie zostanie dokończony i rozbudowany.

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-12-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdziałki na sprzedażhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Proszowickilokale użytkowe na wynajem powiat Polickidomy na sprzedaż gmina Zbąszyńdomy na sprzedaż gmina Brzuzemieszkania na wynajem w Brzeszczynachmieszkania na wynajem w Rożniatowiemieszkania na wynajem w Jasionnie

Deweloperzy

);