Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolejni najemcy Parku Poleczki

2011-10-21

Kolejni najemcy Parku Poleczki

Inwestycja precertyfikowana w systemie LEED CS stanie się siedzibą Tetra Pak i Astellas Pharma.

Pierwszych najemców zyskała realizowana od stycznia II faza Poleczki Business Park. Do kompleksu, któremu przyznano precertyfikat LEED CS (Core and Shell) na poziomie Gold, wprowadzą się spółki: Tetra Pak i Astellas Pharma. W umowach najmu deweloperów UBM Polska i CA Immo reprezentowała firma Jones Lang LaSalle i King Sturge. Najemców reprezentowali natomiast NAI Estate Fellows i Colliers International.

W ramach II fazy stołecznej inwestycji powstaną dwa trzypiętrowe budynki B1 i C1 o łącznej powierzchni użytkowej ok. 21 tys. m kw. W wyniku podpisania nowych umów najmu budynek B1 jest skomercjalizowany w 50 proc. Oddanie obiektów do użytku zaplanowano na maj 2012 r.

Firma Tetra Pak powstała w 1951 r. w Szwecji, a pierwszy polski oddział otwarto w 1990 r. Spółka specjalizuje się w produkcji kartonowych opakowań do mleka i soków. Astellas Pharma jest częścią japońskiego koncernu należącego do 20 największych firm farmaceutycznych na świecie, który zatrudnia ponad 15 tys. pracowników.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęinne nieruchomości na zamianędziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Mikołowskilokale użytkowe na wynajem powiat Polickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Chmielnomieszkania na wynajem gmina Trojanówmieszkania na sprzedaż w Łączki Jagiellońskiemieszkania na wynajem w Orzechowiemieszkania na sprzedaż w Grądach

Deweloperzy

);