Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolejna galeria handlowo-rozrywkowa w Bielsku-Białej

2008-01-30

Kolejna galeria handlowo-rozrywkowa w Bielsku-Białej

W Bielsku rozpoczęła się właśnie budowa Gemini Parku – kolejnej w tym mieście galerii handlowo-rozrywkowej. Inwestycja powstaje przy ulicy Leszczyńskiej, na miejscu wyburzonej fabryki włókienniczej Welux.

Jak donosi portal biznespolska.pl, w Bielsku rozpoczęła się właśnie budowa Gemini Parku – kolejnej w tym mieście galerii handlowo-rozrywkowej. Inwestycja powstaje przy ulicy Leszczyńskiej, na miejscu wyburzonej fabryki włókienniczej Welux.

Nowa galeria handlowa będzie miała 35 tys. m kw. powierzchni, z czego 27 tys. m kw. zajmą sklepy, lokale usługowe, restauracje, hipermarket Real i największy w mieście, 10-salowy multipleks – czytamy dalej. Pod ziemią zostanie z kolei wybudowany parking na 1100 samochodów.

Gemini Park to nie jedyna inwestycja świadcząca o dużym zapotrzebowaniu mieszkańców Bielska na obiekty tego typu. Od niedawna trwa także rozbudowa działającej w centrum miasta galerii handlowej Sfera, a od 2001 r. funkcjonuje pierwsze w Bielsku centrum rozrywkowo-handlowe – Sarni Stok. Liczące 200 tys. mieszkańców miasto z trzema wielkimi położonymi blisko siebie galeriami stanie się niekwestionowanym handlowo-rozrywkowym centrum Podbeskidzia – przewiduje portal.

Źródło: biznespolska.pl 28.01.2008 | 2008-01-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniakamienice do kupieniahale i magazyny na wynajemmieszkania na wynajem powiat Wadowickilokale użytkowe na wynajem powiat Pyrzyckilokale użytkowe na wynajem gmina Kruszynadomy na sprzedaż gmina Główczycedomy na sprzedaż w Krugłodomy na wynajem w Brwilniemieszkania na wynajem w Owczarnii

Deweloperzy

);