Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kładka Bernatka

2010-09-03

Kładka Bernatka

Już 30 września zostanie otwarta kładka pieszo-rowerowa, która połączy Kazimierz i Podgórze.

Już 30 września zostanie otwarta kładka pieszo-rowerowa, która połączy Kazimierz i Podgórze – podaje „Polska The Times”.

Cztery lata minęły odkąd Urząd Miasta rozstrzygnął konkurs architektoniczny na projekt kładki łączącej dwie krakowskie dzielnice. Najpierw przeciągały się prace geologiczne, potem budowę przerwano trzykrotnie m.in. z powodu powodzi.

Dzięki nowopowstałej kładce zwiedzający będą mogli dostać się na Rynek Podgórski oraz zapoznać się z licznymi atrakcjami dzielnicy, takimi jak muzeum w Fabryce Schindlera.

Kładka będzie nosić imię Laetusa Bernatka, zakonnika, który założył w Krakowie szpital Bonifratrów.
 

Źródło: „Polska The Times” 2.09.2010 | 2010-09-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupieniadomy na wynajem powiat Włocławskilokale użytkowe na wynajem powiat Oławskidomy na sprzedaż gmina Węgierska Górkamieszkania na wynajem gmina Tarnogróddomy na wynajem w Starym Cydzyniemieszkania na sprzedaż w Byszkachdomy na sprzedaż w Kluczborku

Deweloperzy

);