Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

King Square

2010-12-13

King Square

11 grudnia otwarto centrum handlowe w Krakowie, przy ul. Powstańców Wielkopolskich.

11 grudnia otwarto centrum handlowe w Krakowie, przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Otwarcie drugiego etapu inwestycji zaplanowano na kwiecień 2011 r. Inwestorem jest firma King-Skór SC.

W skład budynków, mających po dwie kondygnacje, wejdą lokale przeznaczone na handel detaliczny i hurtowy oraz biura i lokale pod usługi. Oczywiście nie zabraknie również kawiarni, restauracji i barów. W trzech obiektach, na powierzchni 15,5 tys. m kw. znajdzie się 194 lokali. By połączyć przyjemność zakupów z wypoczynkiem, centrum zlokalizowane jest tuż przy Stawie Płaszowskim.

Naprzeciwko centrum budowany jest kompleks czterokondygnacyjnych biurowców klasy A. Kraków jest zdecydowanie jedną, z najlepszych lokalizacji dla luksusowych biurowców. Zwraca się tutaj uwagę na dogodne połączenie z lotniskiem na Balicach, czy szybkie połączenie Kraków-Warszawa, co sprawia, że jest to miejsce strategiczne. Powierzchnia biurowców wyniesie ponad 28 200 m kw, z czego na każde 30 m kw przypadnie jedno miejsce parkingowe. Biurowce zaprojektowane zostały przez renomowaną pracownię architektoniczną DDJM Studio.

Źródło: KRN.pl | 2010-12-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemdomy na wynajem powiat M. Chorzówlokale użytkowe na wynajem powiat Bartoszyckilokale użytkowe na wynajem gmina Chrząstowicelokale użytkowe na wynajem gmina Cisnamieszkania na wynajem w Klusydomy na wynajem w Różkidomy na sprzedaż w Górze

Deweloperzy

);