Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Każdy chce być deweloperem

2007-04-14

Każdy chce być deweloperem

Nieustająca hossa na rynku budowlanym powoduje, że coraz więcej firm – dotychczas nie związanych z tą branżą – rozpoczyna działalność deweloperską.

Nieustająca hossa na rynku budowlanym powoduje, że coraz więcej firm – dotychczas nie związanych z tą branżą – rozpoczyna działalność deweloperską. W ubiegłym roku do takich właśnie planów przyznały się m.in. firma ochroniarska z Wrocławia (Impel) oraz dwie firmy kolporterskie (Kolporter i Ruch). Ostatnio rozpoczęcie działalności deweloperskiej zapowiedziały m.in.: Gant (firma posiadająca sieć kantorów), Masters (producent odzieży) czy Beef-San (producent mięsa i wędlin). Zdaniem analityków rynkowych zazwyczaj firmy należące do innego niż budownictwo sektora gospodarki wkraczają na rynek budowlany, by szybko i z dużym zyskiem zainwestować posiadane środki finansowe (czasami również grunty). Zdarza się też, że firmy notowane na warszawskiej giełdzie ogłaszają plany rozpoczęcia działalności deweloperskiej, licząc, że to spowoduje wzrost wartości ich akcji. Co też się nieraz dzieje.

Źródło: "Krakowski Rybek Nieruchomości" | 2007-04-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemhale i magazyny na sprzedażgaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Łódźmieszkania na sprzedaż powiat M. Chorzówmieszkania na sprzedaż gmina Godziszówdomy na wynajem gmina Szydłówdomy na sprzedaż w Krągolimieszkania na wynajem w Bazarmieszkania na sprzedaż w Stawku

Deweloperzy

);